MSP2000 - do plastra miodu

Specyfikacja

Maksymalna siła wykrawania 100 ton
Wymiary młota 2000 mm x 1050 mm
Wymiary stołu 2000 mm x 1050 mm
Waga 7500 kg
Siła nacisku 1000 kN
Dokładność wycinania 0,025 mm

Więcej informacji

Wycinarka MSP 2000 z możliwością wykorzystania do wycięcia tektury o strukturze plastra miodu.

Aby mieć pewność, że maszyny do rozkroju tektury o strukturze plastra miodu będą niezawodne i skuteczne, warto wybierać profesjonalne przedsiębiorstwa zajmujące się ich projektowaniem, budową oraz sprzedażą.

Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję solidnego wykonania i bezawaryjnego działania maszyny. Urządzenie będzie latami sprawdzać się bez zarzutów.

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas maszyny były na jak najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, aby momentalnie dostarczać Państwu najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania dostępne na rynku.

Od 2006 roku dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas maszyny były na jak najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, aby momentalnie dostarczać Państwu najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania dostępne na rynku.

Istnieje możliwość zastosowania różnych systemów podawania materiału. Proponujemy między innymi:

  • pas transportowy

  • automatyczny stół

  • autoszufladę

MSP 2000 posiada specjalne oprzyrządowanie, dzięki któremu wycinanie tektury o strukturze plastra miodu jest łatwe i szybkie.

Tektura o strukturze plastra miodu to typ materiału, który wykorzystuje się w celu zwiększenia bezpieczeństwa zapakowanych artykułów. Zazwyczaj stosuje się go jako wypełnienie w różnych opakowaniach oraz na paletach, aby amortyzował wszelkie uderzenia produktów. Korzystają z nich między innymi firmy transportowe, budowlane, motoryzacyjne, branże lotnicze, a także zakłady odpowiedzialne za tworzenie opakowań.

Wykorzystując naszą maszynę, wycinanie tekstury "plaster miodu" będzie łatwe, szybkie i wygodne. Urządzenie pozwoli sprawować pełną kontrolę nad całym procesem produkcji.

Jest wiele zastosowań, jakie niesie ze sobą wycinanie tektur "plaster miodu". Maszyna MSP 2000 jest świetną alternatywą dla tradycyjnych, styropianowych wypełnień, które dotychczas były wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Stworzony dzięki naszej maszynie materiał sprawi, że zabezpieczone produkty będą jeszcze bezpieczniejsze.

Na publikowanym przez nas filmie pokazujemy, jak funkcjonuje maszyna MSP 2000. Można zapoznać się z systemem podawania arkuszy oraz wycinania tektury.

6 innych produktów w tej samej kategorii: