Korzystanie z urządzeń prezentowanych w naszej ofercie wymaga doboru odpowiednich materiałów. Dlatego w tej kategorii prezentujemy wybór dodatków, jak płyty PP do wycinarek ramiennych i mostowych. Ponadto można tu znaleźć podkłady do maszyn wykonane z OSB i wykrojniki w dwóch wariantach – z noża stalowego i poligraficzne w desce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami materiałów dostępnych w ofercie.

Dodatki do wycinarek i innych maszyn

Mając na uwadze różnorodność potrzeb naszych klientów przygotowaliśmy wybór różnych materiałów. Można tu znaleźć wykrojniki poligraficzne w desce i z noża stalowego, a także płyty PP do wycinarek mostowych i ramiennych. Są wykonane z tworzywa odpornego na uderzenia i odkształcenia. Dzięki temu artykuły z PP sprawdzają się do użytku w różnych gałęziach przemysłu. Proponujemy modele do wycinarek mostowych i ramiennych.

Oferujemy też podkłady do maszyn z płyt OSB. Dzięki specjalnej strukturze ich obróbka nie sprawia trudności. Dodatkowo odznaczają się solidnością, więc nadają się do użytku z różnymi sprzętami. Podkłady z OSB występują w ofercie w dwóch rozmiarach.

Pozostałe materiały do wycinarek

Nasza oferta obejmuje nie tylko płyty PP i podkłady z OSB, ale też wykrojniki z noża stalowego. Zapewniamy możliwość wyboru grubości i szerokości taśmy, by artykuł był dopasowany do parametrów technicznych maszyny. Elementy te produkowane są na podstawie szablonów klienta.

Oprócz wariantu z noża stalowego proponujemy także wykrojniki poligraficzne w desce. Można je wykorzystywać do pracy z kartonem, tekturą i innymi tworzywami. Również ten materiał tworzony jest według przesłanych szablonów. Dzięki temu modele poligraficzne w desce i z noża stalowego będą dopasowane do parametrów maszyn.

Oferta firmy Mechanik S

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych danych na temat dostępnych w tej kategorii podkładów z OSB i płyt PP do wycinarek mostowych i ramiennych oraz innych materiałów do maszyn. Gwarantujemy, że wykrojniki poligraficzne w desce i pozostałe produkty to odpowiednie dodatki do naszych urządzeń. Sprawdzą się do użytku z różnymi sprzętami, nie tylko wycinarkami mostowymi i ramiennymi.

Materiały do wycinarek mostowych

5 produktów

Pokazuje 1 - 5 of 5 rzeczy
Pokazuje 1 - 5 of 5 rzeczy